Atribuită Cumpărare directă

BRANZA FAGARAS 185GR - REF.07/03.01.2023, BLOC ALIMENTAR

Număr anunț
DA32324771
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.077 RON
Valoare atribuită
1.077 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
04.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.077 RON

din 1.077 RON estimat