Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse alimentare cal I PP6
- Număr anunț
- DA32325628
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
- Furnizor / câștigător
- DAEDY MAL SRL (CUI 26178797)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,90 RON
- Valoare atribuită
- 159,90 RON
- Data publicării
- 04.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.