Atribuită Cumpărare directă

Servicii secretariat

Număr anunț
DA32325670
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
VELCIU ELENA-MARILENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41279469)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.520 RON
Valoare atribuită
51.520 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.520 RON

din 51.520 RON estimat