Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic

Număr anunț
DA32326289
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.500 RON
Valoare atribuită
82.500 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
05.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.500 RON

din 82.500 RON estimat