Atribuită Cumpărare directă

Kit feronerie poarta culisanta pe sina montata pe sol; Deschidere 4m; Greutate maxima 400 kg.

Număr anunț
DA32326294
Autoritate contractantă
S.C.TETKRON S.R.L (CUI 27272953)
Furnizor / câștigător
INACO INVEST SRL (CUI 8367186)
Cod CPV
44221310-1 · Porti de acces (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,66 RON
Valoare atribuită
838,66 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
05.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,66 RON

din 838,66 RON estimat