Atribuită Cumpărare directă

ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 4000 UI anti-Xa/0.4 ml x 10 ser. / Clex / Enoxa / Enoxaparin

Număr anunț
DA32326931
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.312,25 RON
Valoare atribuită
2.312,25 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.312,25 RON

din 2.312,25 RON estimat