Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA IN DOMENIUL HIDROGEOLOGIEI
- Număr anunț
- DA32327586
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- VERIOTI ALEXANDRU PFA (CUI 39873825)
- Cod CPV
- 71351220-1 · Servicii de consultanta in geologie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 04.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.