Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Audit de Supraveghere nr.2 ISO 37001:2016 - Sisteme de Management Anti Mită

Număr anunț
DA32327984
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
RINA SIMTEX - ORGANISMUL DE CERTIFICARE SRL (CUI 12351790)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.893,54 RON
Valoare atribuită
13.893,54 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.893,54 RON

din 13.893,54 RON estimat