Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere ascensor hidraulic

Număr anunț
DA32328693
Autoritate contractantă
MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
Furnizor / câștigător
SYGLER ASCENSOR SRL (CUI 12455790)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420,16 RON
Valoare atribuită
2.420,16 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
05.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420,16 RON

din 2.420,16 RON estimat