Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 6 PRIZE - 1.4 M ALB HAMA

Număr anunț
DA32328852
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,83 RON
Valoare atribuită
121,83 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,83 RON

din 121,83 RON estimat