Atribuită Cumpărare directă

Paravan cu 3 sectiuni - si roti (cu perdelele ignifuge, pliabile, lavabile, antibacteriene)

Număr anunț
DA32329263
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,88 RON
Valoare atribuită
850,88 RON
Data publicării
04.01.2023 00:00
Data finalizării
05.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,88 RON

din 850,88 RON estimat