Atribuită Cumpărare directă

Ruter performant cu viteze 4G/5G cu trafic nelimitat pentru statia de epurare

Număr anunț
DA32331496
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
31224500-7 · Terminale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,70 RON
Valoare atribuită
127,70 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,70 RON

din 127,70 RON estimat