Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII INTRETINERE SI REPARATII CENTRALE TERMICE SI A INSTALATIILOR AFERENTE
- Număr anunț
- DA32331771
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.525 RON
- Valoare atribuită
- 3.525 RON
- Data publicării
- 05.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.