Atribuită Cumpărare directă

CAVINTON 10MG/2ML CT X 10FIOLE X 2ML CONC PT SOL PERF

Număr anunț
DA32332233
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,10 RON
Valoare atribuită
383,10 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,10 RON

din 383,10 RON estimat