Atribuită Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA32332529
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,33 RON
Valoare atribuită
131,33 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,33 RON

din 131,33 RON estimat