Atribuită Cumpărare directă

Reconditionare / Refill toner laser

Număr anunț
DA32333220
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
DI PIU STUDIO SRL (CUI 27770265)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.630 RON
Valoare atribuită
139.630 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.630 RON

din 139.630 RON estimat