Atribuită Cumpărare directă

GERODORM(R) COMPR. 40MG X 30 - = GLUCOZA SOL.PERF. 5% PUNGA 250ML CU 2 CONECTORI X 30

Număr anunț
DA34910576
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
571,20 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,20 RON