Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii interioare – exterioare

Număr anunț
DA32334013
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
NEO STRUCT QUALITY SRL (CUI 24955994)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.581,99 RON
Valoare atribuită
9.581,99 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
11.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.581,99 RON

din 9.581,99 RON estimat