Atribuită Cumpărare directă

Pachet switch si ventilator

Număr anunț
DA32334174
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,27 RON
Valoare atribuită
170,27 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,27 RON

din 170,27 RON estimat