Atribuită Cumpărare directă

71314300-5 Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)

Număr anunț
DA32334231
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
POPULUS CONSULTING S.R.L. (CUI 45217671)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat