Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII IMPRIMANTE SI COPIATOARE

Număr anunț
DA32334377
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.546,16 RON
Valoare atribuită
5.546,16 RON
Data publicării
05.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.546,16 RON

din 5.546,16 RON estimat