Atribuită Cumpărare directă

Crema Branza 150gr

Număr anunț
DA32335051
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,40 RON
Valoare atribuită
136,40 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,40 RON

din 136,40 RON estimat