Atribuită Cumpărare directă

Cadastru pentru drumuri aflate in proprietatea publica a primariilor

Număr anunț
DA32335818
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
PFA TICU MARIN (CUI 21901302)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.000 RON
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.000 RON

din 72.000 RON estimat