Atribuită Cumpărare directă

Act aditional la contractul de prestari servicii nr. 38022/08.09.2022

Număr anunț
DA32336409
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
TUMAG SERVICE SRL (CUI 15119426)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.613,44 RON
Valoare atribuită
33.613,44 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.613,44 RON

din 33.613,44 RON estimat