Atribuită Cumpărare directă

Oferta conform anunt ADV1338469/04.01.2022, REPARATIE AMBULANTA VW TRANSPORTER MAI 50103

Număr anunț
DA32336422
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532 RON
Valoare atribuită
532 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532 RON

din 532 RON estimat