Atribuită Cumpărare directă

ERVICE/MENTENANTA SISTEME ELECTRONICE DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA32336578
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
Furnizor / câștigător
INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat