Atribuită Cumpărare directă

Piese auto

Număr anunț
DA32338106
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.707,70 RON
Valoare atribuită
5.707,70 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
10.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.707,70 RON

din 5.707,70 RON estimat