Atribuită Cumpărare directă

BATERIE RAM DATECS WP50, COVORAS CAUCIUC CASA MOBILA WP50

Număr anunț
DA32338307
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
IRUC ECR & SOFTWARE S.R.L. (CUI 43810531)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,07 RON
Valoare atribuită
210,07 RON
Data publicării
06.01.2023 00:00
Data finalizării
09.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,07 RON

din 210,07 RON estimat