Atribuită Cumpărare directă

LICHID CURATARE CERNEALA UV

Număr anunț
DA32342448
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
10.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON

din 9.900 RON estimat