Atribuită Cumpărare directă

Fierbator apa Philips Daily Collection HD9350/90, 1.7l, 2200W, argintiu-negru

Număr anunț
DA32342766
Autoritate contractantă
Ministerul Familiei, Tineretului şi Egalităţii de Şanse (CUI 45340622)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39721000-2 · Aparate de uz casnic pentru gatit sau incalzit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,97 RON
Valoare atribuită
125,97 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,97 RON

din 125,97 RON estimat