Atribuită Cumpărare directă

Kit de mentenanta Original cod 109R731 109R00732 Xerox Phaser 5500

Număr anunț
DA32343499
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117 RON
Valoare atribuită
2.117 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
10.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117 RON

din 2.117 RON estimat