Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizie/întretinere periodică la limita de kilometric/timp – auto AB 11 RSU

Număr anunț
DA32343573
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,61 RON
Valoare atribuită
874,61 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
11.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,61 RON

din 874,61 RON estimat