Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, prelucrare, monitorizare, centralizare de date
- Număr anunț
- DA32345681
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- HEGBELI MARIA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44918591)
- Cod CPV
- 72312100-6 · Servicii de pregatire de date (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 09.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.