Atribuită Cumpărare directă

USA METALICA 2 YALE L06 si spuma poliuretanica

Număr anunț
DA32346480
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192100-3 · Spuma de PVC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,40 RON
Valoare atribuită
892,40 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
10.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,40 RON

din 892,40 RON estimat