Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie sediu AEP - Direcția Județeana Hunedoara

Număr anunț
DA32347125
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
NETWORK START EVOLUTION S.R.L. (CUI 46472168)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
10.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat