Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse Reactivi-Controale

Număr anunț
DA32347251
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.511,46 RON
Valoare atribuită
3.511,46 RON
Data publicării
09.01.2023 00:00
Data finalizării
11.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.511,46 RON

din 3.511,46 RON estimat