Atribuită Cumpărare directă

sapun lichid antibacterian ianuarie 2023

Număr anunț
DA32350566
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,40 RON
Valoare atribuită
378,40 RON
Data publicării
10.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,40 RON

din 378,40 RON estimat