Atribuită Cumpărare directă

PAVAJ DREPTUNGHI D2 20X10X6CM GRI

Număr anunț
DA32350952
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44111900-0 · Dale de pavaj din ceramica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,32 RON
Valoare atribuită
458,32 RON
Data publicării
10.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,32 RON

din 458,32 RON estimat