Atribuită
Cumpărare directă
BX103 Fir acid poliglicolic 3/0, L=75cm, ac=26.2mm, 1/2 cerc, vf. Rotund
- Număr anunț
- DA32352518
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367,20 RON
- Valoare atribuită
- 367,20 RON
- Data publicării
- 10.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.