Atribuită Cumpărare directă

BETON PREDOZAT UNIVERSAL USCAT SAC DE 25 KG

Număr anunț
DA32352766
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800,16 RON
Valoare atribuită
800,16 RON
Data publicării
10.01.2023 00:00
Data finalizării
11.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800,16 RON

din 800,16 RON estimat