Atribuită Cumpărare directă

FRUCTE, FRUCTE CU COAJA

Număr anunț
DA32353109
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03222000-3 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,10 RON
Valoare atribuită
754,10 RON
Data publicării
10.01.2023 00:00
Data finalizării
11.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,10 RON

din 754,10 RON estimat