Atribuită
Cumpărare directă
HDD 2TB PENTRU SISTEM DE SUPRAVEGHERE (CU MONTAJ SI CONFIGURARE)
- Număr anunț
- DA32355421
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 30215000-9 · Hardware pentru microcomputere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,49 RON
- Valoare atribuită
- 318,49 RON
- Data publicării
- 10.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.