Atribuită Cumpărare directă

Reactivi

Număr anunț
DA32356395
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
BLUEBOX MEDICAL S.R.L. (CUI 36155448)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.310,50 RON
Valoare atribuită
32.310,50 RON
Data publicării
11.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.310,50 RON

din 32.310,50 RON estimat