Atribuită
Cumpărare directă
FIERASTRAU CU LANT MOTOR TERMIC MS 231 SINA-40CM LANT-3/8"-1.3MM-Z55 2.7CP-2.0KW STIHL
- Număr anunț
- DA32358539
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.510,78 RON
- Data publicării
- 11.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.