Atribuită Cumpărare directă

COLISTINUM (SULFAS) / Colistina ATB 1.000.000 UI x 10 flac. pulb. pt. sol. inj./perf./ Colistin

Număr anunț
DA32361546
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.699,86 RON
Valoare atribuită
1.699,86 RON
Data publicării
11.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.699,86 RON

din 1.699,86 RON estimat