Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masaj medicinal si kinetoterapie

Număr anunț
DA32361628
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VASTNICE (CUI 3627234)
Furnizor / câștigător
SZABÓNE-GYAPJAS EVA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43248264)
Cod CPV
98333000-6 · Servicii de masaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.800 RON
Valoare atribuită
28.800 RON
Data publicării
11.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.800 RON

din 28.800 RON estimat