Atribuită Cumpărare directă

meniu

Număr anunț
DA32363768
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
Furnizor / câștigător
ALINA MAGIC COM SRL (CUI 1153746)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.403,20 RON
Valoare atribuită
4.403,20 RON
Data publicării
11.01.2023 00:00
Data finalizării
12.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.403,20 RON

din 4.403,20 RON estimat