Atribuită Cumpărare directă

obiecte de inventar

Număr anunț
DA32363936
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI 27989851)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.841,22 RON
Valoare atribuită
1.841,22 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841,22 RON

din 1.841,22 RON estimat