Atribuită Cumpărare directă

Servicii de taiere arbori

Număr anunț
DA32363987
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
KOVÁCS I. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 46554110)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.350 RON
Valoare atribuită
11.350 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.350 RON

din 11.350 RON estimat