Atribuită Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional, cu sac din PVC - Hercules 2*25 litri

Număr anunț
DA34932277
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ADAMUS (CUI 29028395)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.085 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.085 RON